Váš internet, počítače a mobily nastavíme tak, aby to zvládli.

V tejto zvláštnej dobe, kedy osobný kontakt môže byť priamym ohrozením života, sa z digitálnych technológií stal nástroj, vďaka ktorému môžeme ostať v spojení s rodinou, priateľmi či kolegami. Lenže, aby to tak aj naozaj bolo, je nevyhnutné mať ich vo výbornom technickom stave. A práve s tým vám pomôže služba Hey.Mate.

Čo je Hey.Mate? 

Podstatu služby by sme mohli prirovnať k privátnemu bankárovi. Hey.Mate sa však nestará o vaše financie, ale o vaše technológie.

Vďaka službe budete mať k dispozícii IT špecialistu, ktorý sa postará o hladké fungovanie vašich počítačov, tabletov, mobilov či internetu. Vďaka tomu ich vy budete využívať naplno a bez toho, aby ste sa museli zaoberať ich nepríjemnou stránkou – nastavením, spárovaním, zálohovaním, zabezpečením či riešením náhlych chýb či výpadkov. 

 

Čo všetko Hey.Mate dokáže? 

 

Všetko. Od zdanlivých maličkostí ako nastavenie nového smartfónu až po kompletné zdigitalizovanie novej domácnosti. Takisto pomôže v akútnych krízových situáciách (napr. pri výpadku wifi siete či zabudnutí hesla) pomocou osobného IT asistenta. A to aj na diaľku. 

Pre lepšiu predstavu vám prinášame niekoľko konkrétnych situácií, s ktorými vám vieme pomôcť:

• Nastavenie wifi siete: Nastavíme vám wifi sieť v domácnosti tak, aby ste mali všade silný signál a nič ho neblokovalo. Taktiež vieme vyriešiť aj slabú intenzitu signálu.

• Digitálna bezpečnosť: Vaše digitálne zariadenia zabezpečíme pred vírusmi a kybernetickými útokmi tak, aby vám nič nebránilo v ich používaní. 

• Nastavenie osobných zariadení: Dokážeme nastaviť všetko, od smartfónu, cez Netflix, až po bezpečnostnú kameru. Radi vám pomôžeme aj s výberom najvhodnejšieho zariadenia podľa vašich požiadaviek.

• Bezpečnosť detí online: Nastavíme a vyberieme vhodnú aplikáciu na detský internet a naučíme vás komunikovať so svojimi deťmi o online hrozbách. Zároveň vás usmerníme, aby ste vedeli, ako deti vhodne navigovať pri využívaní internetu. 

Zaujala vás naša ponuka? Radi vám o nej povieme viac.

Zavolajte nám na 0907 914 480

alebo vyplňte formulár a náš Mate sa s vami spojí.