Digitálny svet

Na dosah ruky máme telefón, tablet, notebook, či televízor. Máme svoje ID, kontá, prístupy a heslá. Digitálny svet vnímame, vidíme ho, dotýkame sa ho. Pomáha nám uchovať si príjemné zážitky, častejšie komunikovať so svojimi blízkymi, alebo nájsť tie informácie zo sveta, ktoré práve potrebujeme. Zabáva nás. Prostredníctvom moderných technológií nakupujeme, platíme, vzdelávame sa, cestujeme a športujeme.

Niekedy však tento svet zlyháva. Najmä vtedy, keď ho potrebujeme najviac. Niekedy mu vôbec nerozumieme. Niekedy aj jednoduché a úžívateľsky dokonalé veci nefungujú ako nám sľúbili, kazia sa a spôsobujú chaos a starosti.

Nemusí to tak byť. To je dôvod, prečo sme službu Hey.Mate vytvorili. Táto služba vám pomôže v používaní digitálnych technológií. Hey.mate dokáže pre vás integrovať všetky dostupné moderné technológie a prispôsobiť ich vášmu reálnemu svetu, vášmu životnému štýlu, vašim návykom a vaším digitálnym zručnostiam.

Tak ako dokáže pomôcť privátny bankár, osobný lekár, rodinný právnik, či osobný tréner, dokáže byť užitočný človek (Mate), ktorý rozumie digitálnemu svetu. Človek, ktorý o technológiách hovorí zrozumiteľne, vie mnohé veci urobiť za vás a je schopný predvídať nepríjemnosti, ktoré digitálny svet so sebou prináša. Nech sú digitálne technológie akokoľvek vyspelé, človeka a dôveru nahradiť nevedia. Hey.Mate, Private Digital Concierge je služba realizovaná prostredníctvom vášho osobného zástupcu. Nič virtuálne, žiadne anonymné call centrum, ale OSOBNÁ SLUŽBA.

Nečakajte opravárov, servismanov, alebo hodinových manželov. Nás viac zaujímate vy a vaša spokojnosť s digitálnym svetom, a až potom pokazené zariadenie, alebo nefungujúci program. Sme tu pre to – aby sme vám technológie pomáhali – aby ste mali viac času a menej starostí – aby ste ušetrili a zbytočne nemíňali – aby vás technológie rozvíjali a neobmedzovali – aby technológie v nesprávnych momentoch nezlyhávali – aby neboli pre Vás digitálne technológie zložité.

Aj keď je služba Hey.Mate – starostlivosť o váš digitálny svet v tomto momente absolútné nová, zásadným spôsobom mení pohľad na užívanie digitálnych technológií. Blízkej budúcnosti bude pre vás Hey.Mate užívateľským a spoločenským štandardom.

Zaujala vás naša ponuka? Radi vám o nej povieme viac.

Zavolajte nám na 0907 914 480

alebo vyplňte formulár a náš Mate sa s vami spojí.